0 0

€ 29.00
€ 29.00
Naar product!

Verblijf in een voorma

Midden in het bos in Vierhouten staat een voormalig authentiek landhuis waarin Fletcher Hotel-Restaurant De Mallejan**** gevestigd is. Dit hotel op de Veluwe iséén van de weinige hotels dat beschikt over eigen paardenstallen waar uw eigen paard dan ook van harte welkom is. De unieke ligging midden in de natuur leent zicht perfect voor prachtige fiets-,wandel- en paardrijroutes op de Veluwe. Waar wacht u nog op?

Productspecificaties

Prijs 29.00
Originele prijs
Verzendkosten

Productgeschiedenis

Hieronder kan je zien wanneer dit product voor het laatst is aangeboden en tegen welke prijs.

Datum Van Voor
22-09-2019 € 29.00 € 29.00
21-09-2019 € 29.00 € 29.00
20-09-2019 € 29.00 € 29.00
19-09-2019 € 29.00 € 29.00
18-09-2019 € 29.00 € 29.00

Stuur mij een update over deze aanbieding!

Heb je deze aanbieding gemist? Vul hieronder je emailadres in en wij geven je een seintje wanneer dit product opnieuw in de aanbieding is!

Top