0 0

€ 29.00
€ 29.00
Naar product!

Verblijf in een voorma

Midden in het bos in Vierhouten staat een voormalig authentiek landhuis waarin Fletcher Hotel-Restaurant De Mallejan**** gevestigd is. Dit hotel op de Veluwe iséén van de weinige hotels dat beschikt over eigen paardenstallen waar uw eigen paard dan ook van harte welkom is. De unieke ligging midden in de natuur leent zicht perfect voor prachtige fiets-,wandel- en paardrijroutes op de Veluwe. Waar wacht u nog op?

Productspecificaties

Prijs 29.00
Originele prijs
Verzendkosten

Productgeschiedenis

Hieronder kan je zien wanneer dit product voor het laatst is aangeboden en tegen welke prijs.

Datum Van Voor
26-06-2019 € 29.00 € 29.00
25-06-2019 € 29.00 € 29.00
24-06-2019 € 29.00 € 29.00
23-06-2019 € 29.00 € 29.00
22-06-2019 € 29.00 € 29.00

Deze aanbieding niet missen!

Wil je deze aanbieding niet missen doordat je per ongeluk vergeet te bestellen? Vul dan hieronder je emailadres in en wij sturen je een herinnering over deze aanbieding voordat deze verloopt.

Top